JANSER, spol. s r.o.


V roce 1961 byla založena firma JANSER Německo jako obchodní společnost. V roce 1969 přišlo k mezinárodnímu rozšíření obchodu a především k zahájení vlastní produkce nářadí a strojů. Dnes má zastoupení v 26 státech světa, nabízí více než 4.000 produktů nebo produktových skupin a výroba probíhá v 4 krajinách (Německo, Francie, Maďarsko a Polsko).

V roce 1991 vzniklo česko-slovenské zastoupení JANSER, spol. s r.o., které se v roce 1993 rozdělilo na české a slovenské. Máme dlouholeté zkušenosti a svým zákazníkům nabízíme kvalitu, zkušenosti, profesionální přístup a taky odborné poradenství.

Na český trh dodáváme stroje, přístroje a nářadí pro podlaháře a zařízení pro prodejny podlahových krytin. Pro rozšíření nabídky a větší možnosti výběru pro naše zákazníky nabízí firma JANSER také elektronářadí značek Mafell a Festool.

Jsme spolehlivým dodavatelem kvalitního nářadí pro podlaháře, stroje pro podlaháře, naleznete u nás jednokotoučové brusky, brusky na beton, diamantové brusky, průmyslové vysavače, vlhkoměry, drážkovací frézky, svařovací přístroje, brusky na parkety, pily, elektronářadí Mafell a Festool, obšívací stroje na koberce, transportní vozíky. Zkrátka vše, co potřebujete pro přípravu podkladu, pokládku podlahy, její renovaci a finální úpravu povrchu.

Dále nabízíme pracovní oděvy, ochranné pomůcky a také zařízení pro prodejny podlahových krytin.

Jsme profesionálové ve svém oboru a rádi vám poradíme a pomůžeme.